Misyon ve Vizyon

Misyonumuz ve İlerideki Hedeflerimiz

Misyon

HimseyAjans İnternet Hizmetler, web tasarım tecrübesiyle estetik, teknik tasarım bilgi ve becerilerinin tamamını yapılan web sitelerin kaliteli ve müşterinin istediği doğrultuda olmasına özen gösterir. İnternet'te web siteleri kreatif yeteneklerin sergilendiği bir alandır. Kurumsal müşterilerine kaliteli web tasarım çözümleri sunan firmamız gerekli bütün birikimlere ve uzman bir çalışmaya sahiptir. HimseyAjans web tabanlı yazılım uzmanlığı ile de ileri seviyede tecrübenin olduğu firmalardan biridir. Hızla gelişen teknolojiyi aynı hızla takip ederek yapılan web tasarım projelerinin nasıl yapılacağını, nelere ihtiyaç duyulacağını önemle inceleyerek ve bilerek uygulanması sağlar. Web yazılım, web tasarım ve sanal mağaza uygulamalarını büyük bir ustalıkla biriktirdiğimiz bütün deneyimi aktararak hazırlarız.

Vizyon

HimseyAjans İnternet Hizmetleri, Web tasarımında yaşadığı tecrübe, bilgi, birikimi ve profesyonel deneyimi ile estetikten ve kaliteden ödün vermeden uzman yaklaşımı ile, kurumsal firma ve her sektörden kurumların ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar araştırarak en uygun ve en iyi web tasarım, web yazılım, e-ticaret yazılımları, portal yazılımlar, web hosting, seo ve e-katalog çözümleri sunar.

  • Himsey Logo
  •   Alemdağ Caddesi Taşkent Sokak No/6c Ihlamurkuyu – Ümraniye – İstanbul
  •   0216 611 01 02 - Ofis
  •   0538 977 97 43 - GSM
  •   0850 303 89 03 - Fax & Destek
  • info@himseyajans.com

Himsey Ajans

logo logo

logo

logo

logo

Hakkımızda

Web Tasarım hizmetleri sağladığımız müşterilerimize kendi hosting sunucularımızda hizmet verebilmekteyiz. Bu sayede olsası bir host kaynaklı problemde gene bizime iletişimle geçilmektedir.


Devam Et